"Годували продуктами з гниллю": новий скандал сколихнув Україну (ФОТО)

Про те, що дитяче харчування у школах та садочках неідеальне, говорять усі. Проте батьки школярів мають надію, що готують їжу просту, але з свіжих продуктів. Але, нажаль, не у всіх їдальнях для приготування їжі використовують якісні продукти. Черговий скандал у школі Миколаєва обурив українців. З’ясувалося, що дітей годували зіпсованими продуктами, а їдальні для приготування їжі знаходяться в жахливому стані.

На своїй сторінці у мережі Facebook виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов показав старі каструлі, ваги та ножі у шкільних їдальнях, які шокували всіх. Так як цей інвентар не можна використовуватися для приготування їжі, тим паче, дітям "Мій прекрасний і жахливий Миколаїв. Знаряддя праці працівників кухні в садках і школах вражають… Навіть ганчірки потрібно нести з дому, щоб кухня працювала. Фото – це тільки частина загальної картини", – написав Несміянов.
Також перевірка показала, що дітям готували із запліснявілих, зіпсованих продуктів.

"Годували продуктами з гниллю": новий скандал сколихнув Україну (ФОТО), фото-1 "Годували продуктами з гниллю": новий скандал сколихнув Україну (ФОТО), фото-2 "Годували продуктами з гниллю": новий скандал сколихнув Україну (ФОТО), фото-3 "Годували продуктами з гниллю": новий скандал сколихнув Україну (ФОТО), фото-4 "Годували продуктами з гниллю": новий скандал сколихнув Україну (ФОТО), фото-5 "Годували продуктами з гниллю": новий скандал сколихнув Україну (ФОТО), фото-6 "Годували продуктами з гниллю": новий скандал сколихнув Україну (ФОТО), фото-7 "Годували продуктами з гниллю": новий скандал сколихнув Україну (ФОТО), фото-8
діти їдальня пліснява продукти споживачі харчування обладнання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі