Гірше за монголо-татарів: на Тернопільщині потрощили нещодавно відкритий молодіжний майданчик (ФОТО)

Гірше за монголо-татарів: на Тернопільщині потрощили нещодавно відкритий молодіжний майданчик (ФОТО)

У Ланівцях вандали знищили елементи молодіжного майданчика "Твій безмежний простір".

Про це повідомляють на сторінці Лановецької міськради у Фейсбуці.

"Лановецька громада змінює обличчя та розвивається. Нещодавно молодь визначала основною проблемою відсутність місць для відпочинку, проте минулого року така локація з'явилася — відкрили молодіжний майданчик “Твій безмежний простір”.
Для когось майданчик уже став улюбленим місцем для відпочинку, проте близько місяця тому хулігани знищили покриття батутів, а днями понівечили опору з гойдалками-гніздами. Відео про це висвітлив на своїй сторінці міський голова Роман Казновецький.
Поліція уже повідомлена про даний акт вандалізму, адже знищення нашого спільного комунального майна є неприпустимим.
Тож звертаємося до кожного мешканця Лановецької громади із закликом бути небайдужими та не допускати надалі таких випадків! Лише наша свідомість та активність дозволить громаді розвиватися надалі!
Якщо ж ви стали свідком подій, коли майно громади використовується не за призначенням чи знищується, просимо зафіксувати це на фото- чи відеокамеру та повідомити у поліцію або у міську раду", - ідеться у повідомленні.

У коментарях читачі зазначають, що деякі місцеві мешканці поводяться гірше загарбників.

"Гірше монголо-татарів, що колись спустошували наші землі, а ми думаємо, що українці - це європейська нація", - пише Василь Дяченко.

Інші дописувачі розповідають, що були свідками того, як діти нищили комунальне майно. Проте на зауваження малолітні вандали не реагували.

"Недавно з подругами робили дітям зауваження, щоб не катались в плетених гойдалках ногами, на що діти, клас 6-7, сказали що ми їх "бісимо". Також зауваження їм зробила працівник поліції. Реакції 0. На другий день бачила, що гойдалки були відірвані повністю...", - пише користувачка з ніком Ларіса Ларіса.

Більшість коментаторів зійшлися на думці, що вандалів мала б знайти і притягти до відповідальності поліція.

Гірше за монголо-татарів: на Тернопільщині потрощили нещодавно відкритий молодіжний майданчик (ФОТО), фото-1 Гірше за монголо-татарів: на Тернопільщині потрощили нещодавно відкритий молодіжний майданчик (ФОТО), фото-2 Гірше за монголо-татарів: на Тернопільщині потрощили нещодавно відкритий молодіжний майданчик (ФОТО), фото-3 Гірше за монголо-татарів: на Тернопільщині потрощили нещодавно відкритий молодіжний майданчик (ФОТО), фото-4 Гірше за монголо-татарів: на Тернопільщині потрощили нещодавно відкритий молодіжний майданчик (ФОТО), фото-5
Ланівці вандалізм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі