"Було непросто": переможниця "Холостяка" Анна Богдан розповіла, як пережила розлучення (ФОТО)

"Було непросто": переможниця "Холостяка" Анна Богдан розповіла, як пережила розлучення (ФОТО)

Переможниця шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла про те, що розлучення стало переломним моментом у її житті, і поділилась методом схуднення із своїми підписниками.

Дівчина розповіла, що розлучення із колишнім керівником Офісу президента Андрієм Богданом, для неї далось не дуже легко, і вона набрала декілька зайвих кілограмів через стрес. Про це вона написала на своїй сторінці у мережі Instagram.

«У кожного був переломний момент у житті... Останній у мене такий був після розлучення. Ось знаєте, хтось після розставання ріже каре, відрізає чубок або фарбуватися.
Ну а я що? А я поправляюсь на 16 кг. В це складно повірити, дивлячись на мене зараз, але це так. В даному випадку Я не просто їла багато солодкого... я їла тільки солодке", - пише Анна Богдан.

"Було непросто": переможниця "Холостяка" Анна Богдан розповіла, як пережила розлучення (ФОТО), фото-1 "Було непросто": переможниця "Холостяка" Анна Богдан розповіла, як пережила розлучення (ФОТО), фото-2 "Було непросто": переможниця "Холостяка" Анна Богдан розповіла, як пережила розлучення (ФОТО), фото-3

У дописі вона розмістила й фото "до/після", показуючи свої результати у боротьбі з зайвими кілограмами.
"Коли на вагах стукнуло +16, у мене відкрилися очі! Я зрозуміла, що не подобаюся у відображенні в дзеркалі, з'явилося проблеми зі шкірою через надлишок цукру. Загалом, весь букет", - додала красуня.

анна богдан схуднення розлучення інстаграм холостяк інстаграм блог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі