Дівчинка з Горлівки, яка перейшла через мінне поле, просто... заблукала? - ЗМІ

Дівчинка з Горлівки
Дівчинка з Горлівки

Днями всю Україну сколихнула історія 16-річної дівчинки, яка самостійно вибралася з окупованої бойовиками Горлівки. Дівчинга самостійно дивом неушкодженою пройшла мінне поле та натрапила на блокпост українських військових. Ті, побачивши розгублену дівчину, зателефонували у поліцію. 

Сьогодні, зі слів журналістів, які спілкувалися з дівчиною та людьми, які зараз її оточують, стало відомо, що дівчинка не йшла свідомо з тимчасово окупованих територій, вона просто... заблукала. 

Таку версію подій висвітлила журналістка Оксана Расулова у своєму матеріалі для "Лівого берега". 

"Вона взагалі-то заблудилася. Але повертатися не хоче через складні стосунки з бабусею. Підлітки…", - повідомила журналістці Наталія, керівник служби у справах дітей.

"Дитина просто загубилася. Я переживаю за її майбутнє, бо вона захоче повернутися додому ― і буде там ворогом. Я не хочу, щоб у неї були неприємності. Дитина просто заблудилася, опинилися в складній життєвій ситуації, з якої тепер повинні шукати вихід дорослі", - повторює психолог Олена, яка спілкувалася з неповнолітньою дівчиною. 

За словами журналістки Оксани Расулової, працівники Служби Безпеки України вже поспілкувалися з дівчиною і більше питань до неї не мають. Дівчина в якийсь момент навіть хотіла повернутися в Горлівку, але тепер усе ускладнилося і як складеться ситуація з нею далі - наразі невідомо. Зараз вона просто налякана та розгублена. Інтерв'ю та розгорнутий матеріал про ситуацію, яка склалася, читайте у матеріалі 

LB.ua, Автор повного матеріалу: Оксана Расулова
Горлівка ОРДЛО окупанти дитина дівчина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі