
14:55, 2 червня 2021 р.
У Тернополі велосипедист потрапив до лікарні через припарковане авто
У Тернополі 58-річний велосипедист на одній із центральних вулиць міста в'їхав у припаркований автомобіль.
Як так сталося, що літній кермувальник велосипеда потрапив до лікарні. Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події, з'ясувала, що чоловік рухався на велосипеді, а водій припаркованого автомобіля вирішив відкрити двері. Велосипедист не встиг відреагувати і врізався в них.
На місце аварії викликали працівників швидкої допомоги, які госпіталізували літнього велосипедиста до лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:12, 22 червня
14:47, 17 червня
39
20:41, 16 червня
13:52, 17 червня
23

Коментарі