• Головна
  • "Цей союз неможливо розірвати": колишня дружина Потапа розповіла про стосунки із ним після розлучення
21:02, 6 червня 2021 р.

"Цей союз неможливо розірвати": колишня дружина Потапа розповіла про стосунки із ним після розлучення

"Цей союз неможливо розірвати": колишня дружина Потапа розповіла про стосунки із ним після розлучення

Розлучення Ірини Горової та Потапа стало шоком для багатьох шанувальників пари. Зараз, кожен із них живе окремим життям, але Ірина Горова несподівано прокоментувала розлучення із співаком в інтерв'ю DOROTHY.

Вона розповіла, що розійтися парі було свого часу складно. Спочатку екс-подружжя темпераментно з'ясовували стосунки, але потім їм вистачило мудрості і взаємної поваги, щоб знайти спільну мову, адже Ірина і Потап продовжують працювати разом і є відмінним злагодженим творчим тандемом.
В інтерв'ю Ірина розповіла, що саме вона стояла біля витоків становлення кар'єри Потапа і спостерігала за важким шляхом становлення Потапа, як артиста.
"Саме такі люди стають величними", - запевняє продюсер.
"Досі працюємо разом і один одного підтримуємо. Це творчий союз, який неможливо розірвати, тому що я шалено в нього вірю і мені дуже подобається те, що він робить", - зазначає екс-дружина Потапа.

Звичайно, розлучення далося екс-подружжю непросто, але Ірина продовжує захоплюватися Потапом як артистом і творчою особистістю.
"Сказати про те, що я відразу, і він відразу розійшлися і давай будемо дружити – звичайно ж, ні. Але творчі люди - вони інші. Можна розлюбити, не так надихатися як чоловіком, але він творець на 100%. Коли він приносить трек, коли я дивлюся на нього в кадрі, і він відігрує як професійний актор, хто за мною спостерігає, бачить, що це не підроблено – мені дійсно подобатися, що він робить", - зізналася Горова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#горова #потап #розлучення #артист #пара
Оголошення
live comments feed...