• Головна
  • Тернопільський архиєпископ Василій Семенюк омив ноги священикам (фото, відео)
13:00, 3 травня 2013 р.

Тернопільський архиєпископ Василій Семенюк омив ноги священикам (фото, відео)

2 травня у Великий четвер Страсного тижня відбувся Чин умивання ніг, який здійснив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ кир Василій Семенюк.

Під час читання Євангелія архиєрей перепоясав себе рушником, влив освячену воду до умивальниці і обмив ноги 12-ом священикам архиєпархії.

Подія відбулася в Архикатедральному соборі Тернополя після закінчення заамвонної молитви Вечірні з Літургією св. Василія Великого. У молитві, окрімсвящеників архиєпархії, взяли участь семінаристи Тернопільської духовної семінарії, представники монаших чинів та вірні.

Молитовне дійство чинять церковні ієрархи, слідуючи прикладу Ісуса Христа, який на знак покори омив своїм учням і апостолам ноги на Тайній Вечері.

“Сам і нині, Владико, пройшовши посеред недостойних слуг Твоїх, що йдуть за твоїм прикладом, обмий всяку скверну і нечистоту душ наших, щоб ми, обмивши порох, який приліпився до нас від прогрішень наших і обтерши рушником любові один одного, могли вподобатися Тобі в усі дні життя нашого і знайти благодать перед Тобою”, – молився наприкінці владика.

IMG_7643

 

IMG_7605

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...