
17:27, 8 червня 2021 р.
В тернопільських лікарнях відновлюють роботу стаціонарів
На Тернопільщини 22 лікарні відновлюють роботу стаціонарів. Відповідне розпорядження надійшло від Міністерства охорони здоров’я 2 червня.
Як повідомила начальниця обласного департаменту охорони здоров’я Ольга Ярмоленко, ковідні відділення закривають, тому що кількість пацієнтів зменшилась і на сьогодні в медзакладах області є менше півтори сотні осіб із підтвердженим коронавірусом.
Відтепер лише 7 лікарень надаватимуть допомогу хворим на COVID-19.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
16:59, 17 червня
10:46, 8 червня
11:30, 18 червня
10:45, 8 червня

Коментарі