• Головна
  • Добрий знак: тернополяни діляться у соцмережах світлинами неймовірної райдуги (ФОТО)
11:01, 10 червня 2021 р.

Добрий знак: тернополяни діляться у соцмережах світлинами неймовірної райдуги (ФОТО)

Добрий знак: тернополяни діляться у соцмережах світлинами неймовірної райдуги (ФОТО)

Фото та відео веселки увечері, 9 червня, тернополяни активно публікували у соцмережах.

Дехто фотографував веселку з вікон та балконів своїх будинків, дехто потрапив під дощ, зате встиг ще й помилуватися красою.

Чимало фотографій цього неймовірного явища природи користувачі залишили у коментарях на фейсбук-сторінці Терміново-Новини Тернопільщини.

У коментарях люди пишуть, що веселка настільки красива, що камерою неможливо передати всіх відтінків. Також зазначають, що це явище – добрий знак.

“Йди під веселку – це на щастя!”, – пише Тетяна Тарасенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#веселка #соцмережі #фото
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"З 1 липня на 4 групи людей очікує колосальне збільшення пенсій, суми виростуть у рази": названі вимоги для нових виплат
Оголошення