
13:30, 8 травня 2013 р.
Тернопільські хлопці боролися лава на лаву (відео)
7 травня у тернопільському парку "Топільче" відбулась гра "Лава на лаву". Як змагалися найсильніші тернополяни - дивіться далі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
09:49, 1 червня
38
11:58, 13 червня
08:22, 9 червня
