• Головна
  • Сучасні електричні розетки безпечні та ефективні
Новини компаній
12:53, 1 липня

Сучасні електричні розетки безпечні та ефективні

Новини компаній

Сьогодні у людей стільки побутової техніки та гаджетів, що системи електропостачання насилу справляються. Причому, не витримують вони як по навантаженню, так і дефіцит електротоварів стає актуальним, в першу чергу розеток. У новобудовах проектні потужності розраховані на високі навантаження, в старих же будинках, доводиться здійснювати заміну проводки, разом з цим оптимізувати і розподіл електрики.

Розетка це не тільки джерело електрики, але й частина інтер'єру

Якщо вже людина зайнялася заміною, то крім прокладки нового кабелю, змінюється розташування та кількість розеток з вимикачами. Виробники пропонують великий вибір таких товарів, тому потрібно чітко визначитися з тим, що оптимально вирішить проблему. Не варто забувати, що електричні розетки відіграють важливу роль в питаннях дизайну інтер'єру, вони повинні гармоніювати з навколишнім оточенням.

Головні фактори при виборі електротоварів

Але практична сторона, звичайно ж визначальна і орієнтуються люди на наступні фактори:

  • тип монтажу;
  • конструкційні особливості;

  • наявність захисту від попадання вологи;

  • наявність індикатора подачі електрики;

  • рівень навантаження.

Останній фактор більше актуальний для приладів, що використовуються в офісі та промислових цілях. У домашніх розетках досить враховувати силу струму - 10 або 16 А.

А ось тип монтажу та конструкція, як раз визначальні при виборі електротоварів. Для вбудованих розеток потрібна ніша в стіні, де вона підключається до проводки. Накладні моделі не вимагають додаткового монтажу, їх встановлюють прямо на поверхню. Кількість виходів варіюється зазвичай від одного до 4-х. В більшості випадків великі прилади встановлюють у вітальні та на кухні, де підключається багато техніки (кондиціонер, телевізор, роутер, побутова техніка та ін.).

Безпека і захист розетки найважливіші показники

Всі бачили, коли на розетці світиться червона лампочка - індикатор не тільки допомагає знайти прилад в темряві. Це показник того, що він працює коректно і знаходиться під напругою. Окремо потрібно приділити увагу безпеці. Так, вироби для ванної кімнати і кухні, обов'язково повинні бути обладнані захистом від вологи.

За будівельними нормами, розетки сьогодні розміщують на висоті 30 см від підлоги, тому в сім'ях з маленькими дітьми та тваринами, питання з рівнем безпеки навіть гостріше, ніж у випадку з ванною кімнатою. У будь-якому випадку, необхідно консультуватися з продавцями обладнання та ретельно продумувати проект електропостачання свого житла.

Оголошення
live comments feed...