• Головна
  • Ви розумієте, що мертві?: дружина "поховала" живого чоловіка
12:01, 1 липня

Ви розумієте, що мертві?: дружина "поховала" живого чоловіка

У Полтаві "поховали" живого чоловіка. Він дізнався про те, що мертвий випадково, та більше ніж через 10 років після "поховання". Тепер чоловік має довести, що він живий.

Про це пише Rbc.ua.
Чоловіка звуть Анатолій Маковський, і про те, що він "помер" він ще 2010-го року дізнався, коли захотів поновити документи.
Рішення про визнання його мертвим ухвалив Шишацький районний суд за поданням дружини Анатолія. Жінка не мала з ним зв'язку понад три роки, тому зважилася на такий крок, аби отримувати допомогу на сина "у зв'язку з втратою годувальника".Справа у тому, що він відбував покарання у місцях позбавлення волі з 2012 по 2017 роки. Коли Анатолій звернувся до податкової, аби відновити ідентифікаційний код, його ошелешили - фактично, він не існує.

"Мені дзвонять, кажуть: "Так і так, розумієте, ви мертві". Я говорю: "В якому смислі?"."Отак, ми послали на Київ запит", видали, що Шишацький суд мене 2010-го року похоронив. Я в шоці", - розповідає полтавець.
"Я жив тут (у Полтаві – ред.) всі три роки. Я тут виріс, тут народився. Я ж не зобов’язаний сидіти у тому селі. На якій підставі? Якби я був поданий зниклим безвісти, ніякого, нічого. Ці три роки вони просто так просиділи, пробили, думають: "Та судимий, може десь сидить, а може убили". Це треба все робити (перевіряти - ред.). Вони просто поставилися халатно", - продовжує чоловік .

Адвокат Дар'я Маліннікова каже, що в такому рішенні суду не бачить достатніх підстав. Адже не були перевірені такі відомості, як ймовірний виїзд за кордон, чи є у людини інше майно, чи працевлаштована вона. Юрист радить Анатолієві звертатися із заявою до суду щодо скасування даного рішення.

#мертвий #свідоцтво #суд #дружина #живий #пожаткова
Оголошення
live comments feed...