• Головна
  • "Був єдиною опорою і помічником у мами": в сільській церкві загинув 14-річний хлопчик
09:03, 4 липня 2021 р.

"Був єдиною опорою і помічником у мами": в сільській церкві загинув 14-річний хлопчик

"Був єдиною опорою і помічником у мами": в сільській церкві загинув 14-річний хлопчик

Раніше ми повідомляли, що 2 липня ввечері від удару блискавки у с. Тарасівка загинув 14-річний хлопець. Саме таку інформацію опублікував департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. Але місцеві мешканці запевняють, що все було не так. Хлопець загинув у місцевій церкві. 

Про обставини трагедії жителі Тарасівки розповіли журналістці ТСН

Як виявилося, в їхньому храмі саме тривають ремонтні роботи. Майстрам допомагають селяни. В день трагедії там знімали стару дерев'яну підлогу, щоб поставити нову з підігрівом. Хлопчик у той вечір теж допомагав майстрам. Він прислужував під час церковних служб, тож не залишився осторонь і під час ремонту. Близько 21:45 під підлогою він знайшов металеву трубу, всередині якої був неізольований кабель. Коли він взяв її в руки, сильний розряд струму вбив його на місці, без жодного шансу на порятунок. Хто і навіщо залишив неізольований кабель у тій трубі, ніхто не розуміє і не знає. Підлогу вкладали ще у 1977 році і всі, хто це робив, вже померли. Але ось так навіть через 44 роки чиясь недбалість і байдужість забрала життя молодої людини.

Хлопчик саме закінчив 8 клас. Він був єдиною опорою і допомогою для мами, яка сама виховувала двох синів - його і ще молодшого хлопчика. Вся редакція нашого сайту висловлює щирі співчуття жінці з приводу страшної втрати сина. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Струм #електрика #церква #дитина #загибель #недбальство
Останні новини
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
Малюк, якого мама на Великдень покинула напризволяще, вже має ім'я і прізвище
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
"120 000 гривень втратила жінка, яка хотіла придбати авто для ЗСУ": поліцейські Тернопільщини встановлюють особу афериста
Оголошення
live comments feed...