• Головна
  • Хлопець з важкою формою ДЦП закінчив школу із "золотою" медаллю (ФОТО)
13:09, 4 липня
3

Хлопець з важкою формою ДЦП закінчив школу із "золотою" медаллю (ФОТО)

Хлопець з важкою формою ДЦП закінчив школу із "золотою" медаллю (ФОТО)

Володимир Дорощук - саме так звати хлопця, який зруйнував усі стереотипи про те, що дітям з важкою недугою складніше досягати успіхів у навчанні. У містечку Нововолинськ хлопець із важкою формою ДЦП не просто закінчив звичайну загальноосвітню школу, азробив це із блискучим результатом - "золотою" медаллю. Про це у спеціальному репортажі повідомляє видання "Буг". 

У Володимира - ДЦП зі спастичним тетрапарезом, гіперкінетична форма, яка практично не піддається лікуванню, через хворобу сильно вражені всі кінцівки та нервова система хлопця. Володя не може самостійно писати через погану моторику рук, але замість цього він навчився набирати текст на клавіатурі комп'ютера. В усному мовленні хлопцеві важко висловити свою думку через нечітку мову, проте, його сім'я та друзі вже добре навчилися його розуміти. Сім'я Володі активно допомагала хлопцю навчатися всі 11 шкільних років. Хлопець не зміг самостійно ходити в школу, але вчителі,  спочатку із дев'ятирічної спеціалізованої школи №9, а в 10 та 11 класах - з школи №3, приходили додому до хлопця та допомагали йому здобувати освіту на рівні з усіма іншими учнями класу. Хлопець поглинав знання з величезним бажанням. Його однокласники час від часу навідувалися до нього, зокрема, і для того, щоб привітати Володю з Днем народження. Хлопець був разом із своїми одокласниками і на святі Останнього дзвоника.

І ось, 30 червня, Володимир запросив своїх однокласників на випускний. "Золоту" медаль за успішне завершення навчання йому вручав міський голова Нововолинська, а бабуся презентувала йому свою "золоту" медаль, з якою теж свого часу закінчила школу. 

В ранньому дитинстві, до 1 року, не було жодних проявів важкої хвороби Володі. Хлопчик легко засвоював усі нові знання, а згодом лікарі поставили страшний діагноз. Але хай там як, сім'я Володимира стверджує, що хвороба хлопця навчила їх цінувати і помічати справжні радощі життя.

Батьки дякують усім вчителям, які проявили велику терпеливість і бажання навчати, чим допомогли їхньому сину здобути знання та освіту. Хлопець завжди ріс допитливим та розумним. Оскільки через свою важку недугу Володя не пристосований до життя у соціумі, де люди часто з нерозумінням ставляться до таких, як він, хоч можуть і суттєво поступатися йому у рівні знань, всю інформацію він черпає з Інтернету. За словами матері, хлопцю дуже добре дається хімія, але він мріє стати письменником та колись увійти до складу Національної спілки письменників України. Оскільки фізично Володимир Дорощук не може самостійно здати ЗНО, батьки розглядають варіанти із вступом сина до навчальних закладів, куди можна вступити без нього. Зокрема, вони розглядають варіант із приватним вузом та факультетом журналістики. 

Редакція сайту Тернополя 0352.ua також висловлює своє захоплення успіхами учня та зичить йому здійснення усіх його мрій та планів на життя!

#ДЦП #учень #школа #медаліст #Дорощук

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Катя
4 липня, 17:51
Господи-дай тій дитині Здорв'я!!!
f**king man
5 липня, 08:54
шо тут скажеш - КРАСАВА!!!!!!!!!!
оксана
5 липня, 11:57
Бедный мальчик😔Скорейшего Ему выздоровления❤️❤️❤️
Оголошення
live comments feed...