• Головна
  • Коли тернополянам виплатять субсидії за травень та квітень?
11:00, 6 липня

Коли тернополянам виплатять субсидії за травень та квітень?

Уже два місяці тернополяни не отримують субсидії. У міністерстві соціальної політики заявили, що людям не варто хвилюватися і уже найближчим часом громадяни отримають належні їм суми житлової субсидії за травень – червень поточного року у повному обсязі.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.
Зазначається, що органи соцзахисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.
«На підставі цієї інформації органами соціального захисту населення проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі для домогосподарств, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років.Наразі Мінсоцполітики отримало заявку на потребу в коштах для фінансування перепризначених субсидій за травень та червень поточного року і перераховує відповідні кошти в регіони для проведення відповідних виплат», – пояснили у відомстві.
«Враховуючи, що вартість отримуваних житлово-комунальних послуг в неопалювальний період зменшується через відсутність послуги опалення, середній розмір субсидії за ці місяці становить близько 290 гривень на домогосподарство в місяць», – додали в Мінсоцполітики.

Нагадаємо, уряд вніс певні корективи у нові правила отримання субсидій – зокрема, нові зміни дозволять перепризначати субсидії без подання відповідної заяви (за деякими винятками).

#субсидії #виплати #нарахування #гроші #заява #політика

Коментарі

Оголошення
live comments feed...