• Головна
  • У Тернополі навчають професії, без якої не обходить жодна галузь економіки
09:10, 9 липня

У Тернополі навчають професії, без якої не обходить жодна галузь економіки

Роман Квасичинський з Буцнева Тернопільського району ще в 9-му класі вирішив здобути професію, котра завжди буде актуальною, затребуваною й високооплачуваною.

– Я приглядався до багатьох, але зупинився на спеціальності «Електрогазозварник». Сучасний світ тримається на металі, як кажуть, тому жодне підприємство не може обійтися без таких фахівців. Електрогазозварник потрібен і в будівництві, і в промисловості, і в сільському та житлово-комунальному господарствах… До того ж, не лише в Україні, а й за її межами, – зауважує хлопець.

Друзі порадили ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі. Аргументували: диплом саме цього училища – своєрідний знак якості та високого рівня професійності для роботодавців. Роман вступив і вже під час навчання на третьому курсі знайшов роботу, як, зрештою, і більшість його одногрупників. Зостався працювати там, де й проходив практику.

Зізнається, студентські роки – найкращі. Вони зробили його самостійним, відповідальним, рішучішим, навчили фокусуватись на головному й впевнено рухатись до мети.

– Я знайшов себе та щиро вдячний вчителям і майстрам за турботу, увагу, підтримку, знання, – зазначає. – Вони вкладали в нас свої душі й час, власним прикладом вчили працювати над собою й постійно вдосконалюватись.

Із приємністю Роман відзначає ті якісні зміни, що в останній рік відбулись в училищі. Розпочали ремонти в гуртожитках й навчально-виробничих лабораторіях, замінюють сантехнічну обладнання, з нуля зроблено душові, стартувало оновлення матеріально-технічної бази училища й самого підходу до викладання навчального матеріалу.

– Більше уваги приділяється практиці й це добре, бо електрогазозварник – що хірург: одне – чути про скальпель, інше – твердо тримати його в руках. А коли є знання, то досвід – питання часу, – наголошує. – З іншого боку, електрогазозварник ще й своєрідний митець. Від його віртуозності залежить не лише міцність конструкції, а й вигляд. Зварювання постійно розвивається й вдосконалюється, з’являються нові зварювальні машини, техніки, матеріали й дуже добре, що вчителі та майстри училища навчають, окрім роботи з металом, ще й зварювати всі види пластмас, вони рухаються в ногу з часом і готують нас до будь-яких професійних викликів.

Роман переконаний: три роки тому зробив правильний вибір професії та навчального закладу, тому тепер може міцно стояти на ногах й бути впевненим у своєму майбутньому.

Тож, коли ви завершили 9-ий чи 11-ий класи та мрієте про престижну, добре оплачувану й затребувану на ринку праці спеціальність – вступайте до ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

Набір здійснюється за професіями: кухар, офіціант, бармен, пекар, кондитер, продавець продовольчих товарів, а також електрогазозварник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткувань, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С», штукатур, маляр.

Навчання – безкоштовне. Вступ – за співбесідою. Учнів забезпечують стипендією та безкоштовним гуртожитком.

Деталі за тел.: 0687290973; 0971784186.
Адреса: м. Тернопіль, просп. С. Бандери, 32.

За матеріалом газети «Наш День»

У Тернополі навчають професії, без якої не обходить жодна галузь економіки, фото-1
#ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі #новини #вступна кампанія 2021,

Коментарі

Оголошення
live comments feed...