• Головна
  • Різко стало погано: тернополянку з ознаками сонячногоо удару рятували у горах (ФОТО)
17:00, 9 липня 2021 р.

Різко стало погано: тернополянку з ознаками сонячногоо удару рятували у горах (ФОТО)

Рятувальники неодноразово повідомляють про те, що у таку спеку треба бути обачними. 24-річна мешканка Тернополя разом із другом відвідала фестиваль «Шипіт» і вирішила шлях від с. Пилипець до смт Міжгір’я Хустського району здолати пішки через гори.

Про це повідомляють на сторінці Головного управління ДСНС України у Закарпатській області у мережі Facebook.
Проте в районі г. Менчул у дівчини різко погіршилося самопочуття. Туристи побачили точку порятунку й подзвонили за вказаним там номером. Рятувальники знайшли дівчину та провели її до зони лісу в прохолодне мiсце, дали холодної води й стабілізували стан потерпілої, оскiльки в неї були всi ознаки сонячного удару. Після цього туристку супроводили до автостанції в смт Міжгір’я.

Вiд подальшої медичної допомоги дівчина вiдмовилася, оскільки з її слiв почувалася задовiльно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гори #сонце #удар #рятувальники

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
Гроза та злива іде в області з жахливою температурою, до такого похолодання не готувався ніхто: куди в Україні пре дощ?
Оголошення
live comments feed...