• Головна
  • "Був людиною, яка завжди вислухає і почує": у Тернополі прощаються із відомим юристом та викладачем вишу (ФОТО)
09:01, 12 липня 2021 р.

"Був людиною, яка завжди вислухає і почує": у Тернополі прощаються із відомим юристом та викладачем вишу (ФОТО)

Учора, 11 липня, у засвіти відійшов заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, доцент Гладун Зіновій Степанович.

Про це повідомляють на сторінці юридичного факультету ЗУНУ.
На сторінці вишу студенти та колеги із смутком згадують хороші моменти, які провели із ним. Колеги зазначають, що його запам’ятають не лише як мудрого керівника, професіонала, а й як просто хорошу людину.
Понад 10 років Зіновій Гладун присвятив викладацькій роботі в одному з Тернопільських вишів. До цього працював у Львові. Автор понад 300 наукових праць, з яких: 7 монографій (3 індивідуальні та 4 колективні), розробник понад 30 законопроектів, серед основних: Основи законодавства України про охорону здоров’я, Про забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення, Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ та інші.

"З 1998 року до травня 2003 року Зіновій Степанович очолював юридичний інститут Тернопільської академії народного господарства. З 2003 року до 2010 року був завідувачем кафедри конституційного, адміністративного і міжнародного права юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету. Гладун Зіновій Степанович уособлював цілу епоху української науки та країни в цілому. Завдяки притаманному йому оптимізму та багаторічній невтомній праці наукова спільнота України може пишатися досягненнями своїх представників", – повідомляють на юридичному факультеті ЗУНУ.

"Був людиною, яка завжди вислухає і почує": у Тернополі прощаються із відомим юристом та викладачем вишу (ФОТО), фото-1

Редакція 0352.ua висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Світла пам'ять Зіновію Степановичу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смерть #юрист #доцент #викладач #зуну #лектор
Оголошення
live comments feed...