• Головна
  • Рік тому одружився: у Тернополі попрощались із доцентом, який трагічно помер у стінах вишу (ФОТО)
10:04, 12 липня 2021 р.

Рік тому одружився: у Тернополі попрощались із доцентом, який трагічно помер у стінах вишу (ФОТО)

Рік тому одружився: у Тернополі попрощались із доцентом, який трагічно помер у стінах вишу (ФОТО)

Ця сумна звістка сколихнула усю Тернопільщину. 8 липня близько 23:00 години 30-річний доцент кафедри кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Володимир Клендій внаслідок падіння з висоти отримав травми несумісні з життям.

За попередньою інформацією, чоловік, перебуваючи на сходовій клітці третього поверху, перехилився через перило та впав на бетонне покриття першого поверху. Від отриманих травм працівник вузу помер.
Вчора, 11 липня, рідні, колеги та друзі попрощались із Володимиром.

Ця історія сколихнула Тернопіль не лише через трагічну смерть та велику втрату у науковому колективі вишу, а й через загадковість подій. Що робив доцент серед ночі в університеті не повідомляється. У ЗМІ зазначають, що тіло викладача знайшов охоронець вишу під час чергового обходу.
Своє розслідування розпочали в управлінні Держпраці у Тернопільській області, аби встановити, чи це був нещасний випадок на виробництві. «Управлінням вживаються заходи щодо утворення комісії та проведення спеціального розслідування нещасного випадку», – йдеться в повідомленні установи.Володимир Михайлович народився 24 вересня 1990 р. У 2012 році закінчив Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя отримавши освітньо-кваліфікаційний рівень магістр технології машинобудування. У 2017 році отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» у Луцькому національному технічному університеті (друга вища освіта).В 2015 році захистив дисертаційну роботу за спеціальністю 05.05.05 – піднімально-транспортні машини, був стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих учених, опублікував за трудову діяльність понад 150 науково-методичних публікацій. Адміністрація, професорсько-викладацький колектив університету, висловлюють щирі співчуття родині, друзям та знайомим Володимира Миколайовича.

Відомо, що чоловік лише рік тому одружився. Цього місяця, 23 липня, вони з дружиною мали б святкувати першу річницю подружнього життя. Дітей сім'я не мала.
На сторінці у соціальній мережі Facebook колеги згадують про Володимира, як про відкриту, добру та щиру людину.

"Важко це сприйняти. Світлий, щирий, безвідмовний! Учора він був, а сьогодні не стало. Важкий біль втрати", - занчає Оксана.

Похоронили викладача ТНТУ ім. Івана Пулюя у Бережанах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#викладач #доцент #похорон #світла #пам'ять #тернопільщина #володимир #клендій #виш #сходова #клітка #дружина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
.
12 липня 2021 р., 11:08
Жаль що пішов з життя такий молодий освічений чоловік.
Хтось
12 липня 2021 р., 11:31
Щоби зрозуміти хоч трохи цю страшну ситуацію, потрібно побачити ці сумнозвісні перила на 3 поверсі 2 корпусу. Як сказав один студент, за них не те що вхопитися, біля них стояти страшно. Ці перила хиткі. І це недотримання правил техніки безпеки. Тут швидше питання до керівництва університету.  Але не здивуюся, якщо це відповідальним особам зійде з рук. Панове журналісти, візьміться за розслідування.
Оголошення
live comments feed...