• Головна
  • У Тернополі розслідують загадкові обставини смерті 30-річного викладача (ФОТО)
14:00, 13 липня

У Тернополі розслідують загадкові обставини смерті 30-річного викладача (ФОТО)

Життя Володимира Клендія обірвалось дуже раптово. Викладача знайшли мертвим 8 липня близько 23:00 години у стінах вишу. За попередньою інформацією смерть наступила внаслідок падіння з третього поверху сходової клітки.

Як повідомляється у сюжеті Т1, обставини смерті розслідують поліцейські. А також, своє розслідування почали інспектори Держпраці у Тернопільській області. Для цього створили спеціальну комісію.
Як повіомляє головний державний інспектор сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Підгайний, в комісію входять представники управління Держпраці, управління дирекції фонду соціального страхування, тернопільської обласної ради профспілок і три представника з університету. Вони зобов’язані обстежити місце нещасного випадку, опитати свідків, очевидців. Таким чином вдасться з’ясувати обставини, причини, визначити чи пов’язано із виробництвом цей випадок.Колеги ж згадують Володимира Клендія, як дуже позитивну та добру людину.
"Він приходив і завжди нас розвеселяв. Він багато часу приділяв науковій діяльності та університету. Він був світлою людиною!", - згадуж про колегу Надія Гаврин.
Нагадаємо, що поховали чоловіка у Бережанах 11 липня.

#викладач #доцент #тернопільщина #володимир #клендій #виш #сходова #клітка #дружина #комісія #обставини #смерті #колеги

Коментарі

Оголошення
live comments feed...