• Головна
  • "Підтримуємо стосунки": Святослав Вакарчук прокоментував стосунки із 23-річною Віталіною Мусієнко (ФОТО)
14:45, 13 липня

"Підтримуємо стосунки": Святослав Вакарчук прокоментував стосунки із 23-річною Віталіною Мусієнко (ФОТО)

Лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука після розлучення із Лялею Фонарьовою запідозрили у романі з 23-річно. співачкою Віталіною Мусієнко. І оьс на конференції після свого виступу на популяному фестивалі Atlas Weekend співак прокоментував плітки про роман з юною артисткою.

Відколи Святослав Вакарчук повідомив про розлучення, громадськість та ЗМІ  цікавить із ким він зараз і чи зайняте його серце. Так журналісти запитали співака про його можливий роман із Віталіною.
"Ми підтримуємо активні творчі стосунки. Вона талановита дівчинка і я сподіваюся, що в неї все буде добре майбутньому в сольній кар'єрі. От і все", - зазначив Вакарчук.
Коли ж журналісти уточнили своє запитання і зазначили, що їх цікавлять не творчі стосунки із дівчиною, а особисті, Святослав Вакарчук запевнив, що це все чутки

 "Ні, ні, ні. Навіть не починайте цю тему. Це якісь плітки дурні їх не треба коментувати.А на запитання як Вакарчук відчуває себе перед першим виступом у ролі одинака він відповів так: "Я ніколи не виступаю один, нас п'ятеро, точніше навіть більше. Ви ж знаєте, що я ніколи не обговорюю особисте життя, за винятком того, що хочу сказати сам. Це ж нереально зі мною говорити про це на пресконференції", - зазначив він.

#святослав #вакарчук #роман #співачка #ляля #розлучення #віталіна #мусієнко #стосунки #коментарі #творчість
Оголошення
live comments feed...