![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
18:04, 14 липня 2021 р.
Вже з мамою: у Тернополі народилась трійня хлопчиків, кожен вагою менше 2 кілограмів
![Вже з мамою: у Тернополі народилась трійня хлопчиків, кожен вагою м... Вже з мамою: у Тернополі народилась трійня хлопчиків, кожен вагою менше 2 кілограмів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Стати мамою - щастя, а стати мамою одразу трьох хлопчиків - надзвичайне щастя. Трійня хлопчиків – Арсенчик, Артемчик та Андрійко народились цими днями у Тернополі. Зараз малюкам вже 12 днів.
Про це розповідають у сюжеті Т1новини.
Мама хлопчиків Надія на камеру розповіла, що про трійню дізнались на третьому УЗД. Вагітність у жінки проходила добре, але пологи були передчасними. Народила Надія малюків на 33-му тижні.
Як зазначила завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених КНП «ТОКПЦ «Мати і дитина» ТОР Неля Скубенко, довелось робити кесарський розтин. В операційній працювало 3 бригади неонатологів та 1 операційна бригада.
Перші три дні дітки були у реанімації. Потребували дихальної підтримки. Арсен і Артем швидко адаптувалися і їх перевили в палату до мами. А от Андрійко приєднався до родини лише сьогодні – через 12 днів. Адже він найменший і потребував тривалої респіраторної підтримки, був на штучній вентиляції легень.
Зараз всі три хлопчики із мамою. Малюки потроху набирають вагу, бо ж при народження усі кожен мав менше 2 кілограмів. Зараз триває процес виходжування, аби підготувати до виписки.
За останні два роки це перша трійня у цьому пологовому, наголосила Неля Скубенко. Хоча раніше по троє діток народжувалися чи не щороку. Тому радіють такому поповненню.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...