• Головна
  • Вже з мамою: у Тернополі народилась трійня хлопчиків, кожен вагою менше 2 кілограмів
18:04, 14 липня

Вже з мамою: у Тернополі народилась трійня хлопчиків, кожен вагою менше 2 кілограмів

Вже з мамою: у Тернополі народилась трійня хлопчиків, кожен вагою менше 2 кілограмів

Стати мамою - щастя, а стати мамою одразу трьох хлопчиків - надзвичайне щастя. Трійня хлопчиків – Арсенчик, Артемчик та Андрійко народились цими днями у Тернополі. Зараз малюкам вже 12 днів.

Про це розповідають у сюжеті Т1новини.
Мама хлопчиків Надія на камеру розповіла, що про трійню дізнались на третьому УЗД. Вагітність у жінки проходила добре, але пологи були передчасними. Народила Надія малюків на 33-му тижні.
Як зазначила завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених КНП «ТОКПЦ «Мати і дитина» ТОР Неля Скубенко, довелось робити кесарський розтин. В операційній працювало 3 бригади неонатологів та 1 операційна бригада.
Перші три дні дітки були у реанімації. Потребували дихальної підтримки. Арсен і Артем швидко адаптувалися і їх перевили в палату до мами. А от Андрійко приєднався до родини лише сьогодні – через 12 днів. Адже він найменший і потребував тривалої респіраторної підтримки, був на штучній вентиляції легень.

Зараз всі три хлопчики із мамою. Малюки потроху набирають вагу, бо ж при народження усі кожен мав менше 2 кілограмів. Зараз триває процес виходжування, аби підготувати до виписки.

За останні два роки це перша трійня у цьому пологовому, наголосила Неля Скубенко. Хоча раніше по троє діток народжувалися чи не щороку. Тому радіють такому поповненню.

#трійня #діти #народження #лікарня #вага #хлопчики

Коментарі

Оголошення
live comments feed...