• Головна
  • Кліщ під пломбою: жінка захворіла на хворобу Лайма
08:30, 15 липня

Кліщ під пломбою: жінка захворіла на хворобу Лайма

Незвичну знахідку виявив стоматолог у жінки під пломбою - кліща. У Шостці лікар-стоматолог припустив, що він міг проникнути через ясна.

Про це повідомляє Шостка.INFO.
Ще минулого року Лариса двічі лікувала один і той же зуб. Спочатку навесні вона зверталася до приватного стоматолога, а в грудні – в стоматполіклініку. Але через дискомфорт вона знову відвідала приватного стоматолога.
Лікар жінці забрав пломбу і сказав, що помітив щось чорного кольору у вигляді лапки.
Пізніше у лабораторії встановили, що це кліщ. Згодом Лариса здала аналіз крові на кліщовий бореліоз (хвороба Лайма). Аналіз виявився позитивним. У лікарні жінці розповіли, що навіть мертвий кліщ виділяє токсини.

На щастя, жінка перенесла захворювання у легкій формі. Як вона розповіла, раніше відчувала якесь нездужання, була підвищена температура, болі в колінному суглобі, які не проходили навіть після знеболювальних.
"Звідки взявся кліщ, невідомо", – каже Лариса.
Водночас лікарі припускають, що кліщ міг проникнути через ясна. Наразі вона почувається добре і пред’являти претензії стоматологам не планує.
Видання уточняє, що згодом до редакції звернулась Лариса та повідомила, що кліщ був виявлений не під пломбою, а в порожнині поруч.

#кліщ #пломба #стоматолог
Оголошення
live comments feed...