• Головна
  • Через незвичайні імена дітей директорка палацу молоді обізвала батьків "уб..юдками" (ФОТО)
19:28, 15 липня

Через незвичайні імена дітей директорка палацу молоді обізвала батьків "уб..юдками" (ФОТО)

Через незвичайні імена дітей директорка палацу молоді обізвала батьків "уб..юдками" (ФОТО)

У Черкасах трапилась неприємна ситуація - директорка міського палацу спорту образила батьків дітей із незвичайними іменами. Вона назвала їх "ублюдками" і "дов***бами".

У коментарях до допису у мережі Facebook жінка образила батьків та їх дітей pf незвичні на її думку імена. На цей коментар звернув увагу колишній секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький, опублікувавши відповідний скриншот.
"У Черкасах є така особа, яка на своїй сторінці назвала батьків, які дали ім’я своїй дитині, “до***бами” і “дебілами”. Її прізвище Олена Петрова", – написав він.Чоловік попросив заступницю мера Анастасію Чубину звернути увагу на цей інцидент. За його словами, жінка повинна звільнитися через скандал і з таким відношення до батьків та дітей вона не просто не може працювати із дітьми.
Водночас ситуацію прокоментував виконувач обов’язків директора департаменту освіти та гуманітарної політики міськради Богдан Бєлов. Він зазначив, що з Петровою проводиться виховна робота.
"Ситуація неприємна. Відповідні висновки зробимо, в подальшому я впевнений, що таких коментарів не буде", – наводить його слова місцевий сайт "Прочерк".

#коментарі #діти #жінка #імена #образа
Оголошення
live comments feed...