• Головна
  • Піші колони уже в дорозі: цими вихідними на Тернопільщині відбудеться загальнонаціональна проща до Зарваниці
11:28, 16 липня
2

Піші колони уже в дорозі: цими вихідними на Тернопільщині відбудеться загальнонаціональна проща до Зарваниці

Цими вихідними, 17-18 липня, на Тернопільщині відбудеться загальнонаціональна проща. Тисячі вірян, долаючи відстань у десятки кілометрів, вирушать пішою ходою до Марійського духовного центру Зарваниця. Сьогодні зранку люди уже відправились до Зарваниці. 

Працівники Держпродспоживслужби перевірили безпечність маршруту.
Напередодні інспектори  перевірили питну воду у криницях мешканців по маршруту проходження прочан. Зокрема, були відібрані зразки води у таких населених пунктах: смт Дружба, с. Струсів, с. Тютьків, с. Золотники, с. Вишнівчик, с. Зарваниця. Згідно з результатами досліджень у 3 колодязях с. Тютьків було виявлено завищений вміст нітратів. Відтак, на колодязях розмістять інформаційні таблички «ВОДА ДЛЯ ПИТТЯ НЕ ПРИДАТНА».
Також, напередодні прощі, співробітники ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу представникам Марійського духовного центру щодо дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

#проща #безпека #маршрут #вода

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Хтось
16 липня, 13:01
Спочатку людина бреше, зраджує, вбиває, краде і ще невідомо що робить, а потім піде пішки раз на рік до Зарваниці і думає, що вже за ті гріхи їй кари не буде. Ви справді думаєте, що це так працює? Тільки не треба тут зараз про непомильність церкви! Краще би старалися менше робити поганих вчинків. А то всім можна і я буду! А про те, як рознесуть штам Дельта, я мовчу Але ж головне, аби мені, найкращому, було добре, а те, що я заражу сусіда і він через мене помре, те ще доказати треба! Так, фарисеї? Це все не стосується самої Зарваниці! Я теж люблю відвідувати це місце! Хоча не можу цього зараз собі дозволити.
Микола
16 липня, 14:37
Зомбоване стадо 😂
Оголошення
live comments feed...