• Головна
  • "Все, що залишається - дивитися, що буде далі": Віталіна Мусієнко прокоментувала свій роман з Святославом Вакарчуком
15:27, 16 липня

"Все, що залишається - дивитися, що буде далі": Віталіна Мусієнко прокоментувала свій роман з Святославом Вакарчуком

Здогадки про роман Святослава Вакарчука із 23-річною співачкою Віталіною Мусієнко, обговорюють усі. До останнього, молода співачка, некоментувала чуток про стосунки з лідеромм гурту "Океан Ельзи". Однак чутки так розлетілися мережею, що в дівчини не залишилось іншого вибору.

Розмову дівчини із журналістами розмістив Обозреватель.
"Зі Святославом у нас дуже плідні, лише творчі стосунки",– заявила Віталіна Мусієнко.
"Раніше писали, що Святослав Вакарчук став для мене батьком під час проєкту "Голос країни", а зараз нам приписують роман. Все, що мені залишається, – купити попкорн і дивитися, що буде далі", – з гумором поділилась дівчина.

23-річна Віталіна Мусієнко додала, що неспроста долучилася до нового проєкту Вакарчука "Оранжерея". Всі п'ять років після перемоги в "Голосі країни" вона спілкувалася з екснаставником. Лідер "Океану Ельзи" радив їй, як писати музику та пісні, бачив її наполегливість.
Святослав бачив, що я хочу працювати й, напевно, через це мені пощастило потрапити в проєкт "Оранжерея",– пояснила дівчина.

Як і сам Святослав Вакарчук, Віталіна Мусієнко неохоче говорить на тему його розлучення. Вона відмовилась коментувати стосунки з Лялею Фонарьовою, однак заявила, що підтримує рішення музиканта.
"Ми зі Святославом не спілкуємося на такі теми. Навіть якби й спілкувалися, ніхто б не дізнався про це. Він доросла людина й ухвалює рішення, які для нього правильні", – пояснила 23-річна співачка.

#святослав #вакарчук #роман #співачка #ляля #розлучення #віталіна #мусієнко

Коментарі

Оголошення
live comments feed...