• Головна
  • Зайдуть у кожну квартиру: отримувачів субсидії масово перевірятимуть
17:03, 19 липня
1

Зайдуть у кожну квартиру: отримувачів субсидії масово перевірятимуть

На сайті Міністерства соціальної політики з'явився цікавий проєкт документу, яким врегульовутимуть перевірки в домівках тих, хто отримує субсидію.

Про те, що перевірки будуть маштабними, повідомляє РБК-Україна.
"Затвердити порядок здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки", - вказано у документі.

Тобто, інспектори матимуть повноваження здійснювати перевірку у домівках отримувачів соціальної допомоги. Також це стосуватиметься і тих, хто претендує на отримання субсидії.

"Відвідувати разом із представником територіальної громади отримувачів соціальної підтримки за місцем проживання (з метою визначення правдивості відомостей, які впливають на встановлення права на отримання соціальної підтримки та визначення її розміру)", - йдеться у документі.

Зазначено, що у разі перешкоджання отримувачами соціальної підтримки (членами їхніх родин/домогосподарств) відвідуванню уповноваженою особою їхнього місця проживання надання субсидії призупиняється.

#субсидія #перевірки #одержувачі #міністерство #соціальної #політики #проєкт

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Віктор
19 липня, 21:35
Кожного року пишуть що будуть перевіряти отримувачів субсидій, а насправді ніяких перевірок немає, в опалювальний сезон надрукуйте номери телефонів, куди звертатися, як вам почнуть давати інформацію, то вам часу буде мало, для перевірок
Оголошення
live comments feed...