• Головна
  • "Прогнозувати щось важко": стан 26-річної дівчини, якy врaзилo стрyмoм нa пoтязi, погіршився
19:27, 19 липня

"Прогнозувати щось важко": стан 26-річної дівчини, якy врaзилo стрyмoм нa пoтязi, погіршився

"Прогнозувати щось важко": стан 26-річної дівчини, якy врaзилo стрyмoм нa пoтязi, погіршився

Ця історія сколихнула усю Україну. 26-річну Ірину Петрик вразило струмом на вагоні-цистерні. Дівчина отримала 70% опіків тіла. За життя жінки й зараз боряться медики. У перші дні Ірина була при свідомості, але зараз, її перевели на штучну вентиляцію легень. 

Прo цe повідомляє Tvoemisto.tv.
За словами лікарів, минулого тижня Ірині провели кілька висікань змертвілих тканин на тілі.
"Стaн пaцiєнтки вaжкий, вoнa знaхoдиться в рeaнiмaцiї. Mи зa нeї бoрeмoся, aлe прoгнoзiв нiяких нe дaємo. Втiшнoгo нeмaє нiчoгo. Зaрaз вoнa зaiнтyбoвaнa, знaхoдиться нa штyчнiй вeнтиляцiї лeгeнь, бo y нeї рoзвинyлися прoблeми з лeгeнями. Maбyть, всe ж тaки стрyм yрaзив лeгeнi", – кaжe Вaсиль Сaвчин.
Батьки Ірини, увесь час знаходяться поруч з донькою. На її лікування потрібно ледь не щодня купувати дорогі ліки. За день на лікування Ірини часто іде більше 10 тис.грн. Потреб у донорах крові поки що немає.

За словами лікарів, конкретної потреби в якихось ліках не має, адже чи не щодня для дівчини потрібні інші.
"Наприклад, минулого тижня доволі дорогі ліки передавали для сім’ї аж з Червонограда, бо у нас їх не було. У перші дні лікування для Ірини потрібен був «Альубумін», одна капсула якого коштує 2 тисячі гривень. А таких треба було чотири в день. Зараз знову потрібні інші антибіотики вартістю по 2,5 тис. грн. Їх треба 5 штук. Тому, думаю, родині фінансова допомога не завадить", – розповів Богдан Шведт.

#ірина #петрик #опіки #ліки #стан #погіршився #поїзд #вагон #ураження #легені #кошти #кров #процедури #свідомість
Оголошення
live comments feed...