![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
16:01, 19 липня 2021 р.
"Утворився яр у коліно": люди безвідповідально злили застояну воду, тернополянин вимагає справедливості (ФОТО)
!["Утворився яр у коліно": люди безвідповідально злили застояну воду,... "Утворився яр у коліно": люди безвідповідально злили застояну воду, тернополянин вимагає справедливості (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Тернополянин ледь не зазнав величезних збитків внаслідок необдуманої та безвідповідальної поведінки сторонніх людей, котрі вирішили у найбільш зручний для себе спокій позбутися клопотів.
Про неприємну ситуацію на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив Семен Кананович.
"Як вирішити вічну проблему стояння води? Все просто, витягнути пробку (зняти камінь), і вся вода з площі в 750м² піде вниз. А на решта, як кажуть, Нас...ти. На території 13 школи сьогодні так зробили.
Утворився яр в коліно. І затопило трошки моє приміщення, добре, що в мене весь товар стоїть зверху.. Якщо хтось з юристів хоче собі заробити гроші звертайтесь, віддам все до копійки, що ви зіб'єте з цих господарів",- ідеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
16:26, Вчора
28
11:18, 18 липня
12:13, 16 липня
64
live comments feed...