
11:27, 21 липня 2021 р.
Негода не вщухає: у Тернополі дерева повалило на лікарню та дорогу (ФОТО)
Уже третю добу на Тернопільшині ідуть дощі та сильний вітер. Рятувальники по всьому місту ліквідовують наслідки негоди. Цієї доби тричі виїжджали на виклики.
Про це повідомляють на сайт управління ДСНС України в Тернопільській області. Зокрема, 20 липня о 09:35 черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону здійснено прорізку аварійного дерева, яке загрожувало падінням на адміністративну будівлю поліклінічного відділення сектору медичного забезпечення ГУ НП в Тернопільській області, в м. Тернопіль на вул. Кульчицької, 3.
Вночі 21 липня рятувальниками здійснено порізку дерева, яке впало на проїжджу частину дороги та ускладнювало проїзд транспортних засобівна автод, а також порізку дерева на дорозі М-12 «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знаменка», при виїзді з сел. Козова здійснено порізку дерева, яке впало на проїжджу частину дороги та ускладнювало проїзд транспортних засобів на автодорозі в с. Турильче Скала-Подільської ТГ Чортківського району.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:35, 3 червня
09:21, 2 червня
11:03, 2 червня
17:35, 3 червня
11:03, 2 червня
live comments feed...
Коментарі