• Головна
  • Заплатив тисячі за власну смерть: на Мальдівах загинув український турист
10:57, 23 липня 2021 р.

Заплатив тисячі за власну смерть: на Мальдівах загинув український турист

Заплатив тисячі за власну смерть: на Мальдівах загинув український турист

У середу, 21 липня на курорті атолу Даалу на Мальдівських островах загинув турист з України.

Про це повідомляє Bagnetз посиланням на місцеве видання Raajje.

За даними Поліцейської служби Мальдів, про інцидент їм повідомили о 12:33 за місцевим часом. За попередніми даними, українець загинув в результаті нещасного випадку - втопився, коли купався в океані.

Загиблий - 35-річний громадянин України, який відпочивав в готелі Riu Palace, розташованому на атолі Даалу (Dhaalu Atoll).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мальдіви #трагедія #курорт #відпочинок
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
Графік відключень струму на Тернопільщині на середу, 10 грудня
Оголошення