• Головна
  • Штам "Дельта" вже зафіксовано у сусідній області: інфекціоніст пояснила його небезпеку
09:08, 25 липня
2

Штам "Дельта" вже зафіксовано у сусідній області: інфекціоніст пояснила його небезпеку

Штам "Дельта" вже зафіксовано у сусідній області: інфекціоніст пояснила його небезпеку

Здавалося, що українці нарешті почали повертатися до нормального життя після пандемії. На Тернопільщині фіксуються лише поодинокі випадки, проте, лікарі стверджують, що розлаблятися поки що зарано. 

Вчора, 24 липня, стало відомо, що у сусідній Львівській області підтвердили, інформацію про те, що 3 випадки коронавірусу, зафіксованого в області, належать до штаму "Дельта. Про це розповіла пресслужба Львівської обласної адміністрації. 

Люди, які захворіли ним - прибули із Великої Британії та Росії. Усі вони були на стаціонарному лікуванні, зараз у них триває перебіг хвороби вже із позитивною динамікою. 

Головна інфекціоністка України Ольга Голубовська розповіла про головну небезпеку цього штаму. За її словами, те, що коронавірус штаму "Дельта" може запросто “вислизати” від імунної системи, робить його значно небезпечнішим для організму. Є близько 15 видів мутацій цього штаму і дві з них можуть легко уникати антитіл, які отримала людина, незалежно від способу: перенесена хвороба чи в штучний спосіб. Саме тому лікарка закликає дотримуватися масового режиму та загальних рекомендацій із тим, як потрібно захищатися від коронавірусу. Незважаючи на ці дві мутації, які вражають організм, не зважаючи ні на що, все ж людина буде більш захищеною із антитілами та є шанс, що навіть у випадку якщо все ж захворіє, то перенесе хворобу значно легше. Щеплення захищає людину у близько 80% випадків. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #Тернопільщина #Львівщина #Дельта #Україна

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Анонім
25 липня, 16:38
Чому ніхто не пояснює шкідливості вакцинації?!?!?! У людей провокуються хвороби, які вже були в стані ремісії!!! Досить лякати!!!
Марія
26 липня, 19:00
Мені цікаво знати, Англія зняла всі карантинні умови ще тиждень тому, деж там ця Дельта?
Оголошення
live comments feed...