• Головна
  • "Батьки змирилися": доля одного із синів Ніни Матвієнко склалася дуже незвично (ФОТО)
12:27, 25 липня

"Батьки змирилися": доля одного із синів Ніни Матвієнко склалася дуже незвично (ФОТО)

"Батьки змирилися": доля одного із синів Ніни Матвієнко склалася дуже незвично (ФОТО)

Ніна Матвієнко живе у шлюбі із художником Петром Гончаром. Разом подружжя виростили та виховали двох синів, Івана та Андрія, а також тепер відому співачку, Тоню. Донька артистки та художника пішла стежкою своїх батьків і обрала творчий шлях у житті, але найстарший син, Іван, здивував громадськість своїм вибором - він став ченцем. Про це Ніна Матвієнко розповіла телеканалу "Україна".

Те, що Іван обрав життя у монастирі здивувало шанувальників його мами, але не її та чоловіка. За словами співачки, Іван завжди був близьким до релігії, часто їздив у монастирі, його віра була міцна і він прагнув пов'язати своє життя із служінням Богу. Однак, його рішення все ж залежало від підтримки батьків. Як стверджує сама Ніна Матвієнка, без її благословення та батька - син би не пішов у монастир, але вони вирішили дати йому можливість знайти себе у тому, що йому до душі.

"Батьки змирилися": доля одного із синів Ніни Матвієнко склалася дуже незвично (ФОТО), фото-1

«Коли старший син щось вирішив, то він йде до кінця. Але, якби батько і мати не дали благословення, то він би не пішов у монастир. Ми з батьком його благословили. Його віра сильна, і можливо, завдяки його молитвам, все у нас в родині добре, всі живі-здорові. До того ж, син бере участь у реставрації старовинного храму. Я допомагаю у відновленні архітектурного пам'ятника матеріально. Ми повинні зберегти велич минулого, щоб спасти душу», – розповіла Ніна Матвієнко.

У якому саме монастирі своє духовне служіння проводить Іван наразі не повідомляється. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Матвієнко #Ніна #артистка #сім'я #син #культура #церква

Коментарі

Оголошення
live comments feed...