• Головна
  • 25 000 гривень зарплати: на Тернопільщині працедавці розшукують охочих працювати
20:31, 29 липня
1

25 000 гривень зарплати: на Тернопільщині працедавці розшукують охочих працювати

25 000 гривень зарплати: на Тернопільщині працедавці розшукують охочих працювати

Зарплатню, розмір якої сягає розміру 25 тисяч гривень, працедавці пропонують охочим працювати на Тернопільщині.  Є робота й для осіб з інвалідністю З початку 2021 року через службу зайнятості Тернопільщини 2884 роботодавці шукали працівників на 9981 вакансію.

Як інформує пресслужба Тернопільської обласної служби зайнятості, серед них половина - із заробітною платою від мінімальної до середньої по області, 6,1% вище середньої по області. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Так, зарплату у 25 тис. грн пропонують трактористу, лікарю-стоматологу, 20 тис. грн. – інженеру-будівельнику, заступнику директора та перекладачу, 17 тис. грн. – операторам лінії виробництва харчової продукції, по 15-16 тис. грн – водіям тролейбуса, механіку з ремонту транспорту, монтажникам санітарно-технічних систем і устаткування, апаратнику оброблення зерна, помічнику машиніста тепловоза.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у сфері торгівлі та ремонту транспортних засобів, у сфері наземного і трубопровідного транспорту, в охороні здоров’я, у сільському господарстві та наданні пов'язаних із ними послуг та на виробництві харчових продуктів.

На 27 липня 2021 року на Тернопільщині є 806 актуальних вакансій. Найбільший попит мають: водії автотранспортних засобів, підсобні робітники, продавці, кухарі, офіціанти, слюсарі з ремонту транспортних засобів, трактористи, електромонтери та бухгалтери. Серед них є місця праці й для осіб з інвалідністю - загалом 48 вакансій із середнім розміром зарплати у 7000 грн. Найбільше потрібні контролери енергонагляду, водії, слюсарі, інженери.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Зарплатня #25000 #гривень #Тернопільщина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олег
30 липня, 09:33
То де ці вакансії? Коли повідомляєш , що ти інвалід , то чуєш ідіть до дому. Ми вам зателефонуємо, якщо ви нам підійдете. З 10 фірм, ні одна не перетелефонували. Все тільки для показників бурхливої діяльності.
Оголошення
live comments feed...