• Головна
  • "Це офіційна позиція": в СБУ пояснили ситуацію, що склалася навколо екссудді Миколи Чауса (ФОТО)
18:07, 31 липня

"Це офіційна позиція": в СБУ пояснили ситуацію, що склалася навколо екссудді Миколи Чауса (ФОТО)

"Це офіційна позиція": в СБУ пояснили ситуацію, що склалася навколо екссудді Миколи Чауса (ФОТО)

Представники Служби безпеки України зробили заяву про те, що СБУ не "викрадала" Миколу Чауса, колишнього суддю Дніпровського районного суду м. Києва, а натомість діяла цілком у рамках закону та власних повноважень.

Як інформує пресслужба СБУ,  з травня 2021 року саме СБУ здійснює досудове розслідування кримінального провадження за фактами викрадення екссудді Чауса та незаконного переправлення його через державний кордон.

У своїх діях Служба безпеки України виходить з того, що згідно з Конституцією України життя людини є найвищою цінністю. І співробітники СБУ виконували свої посадові обов’язки в рамках розслідування відповідного кримінального провадження. Будь-які спроби представити суспільству інформацію в іншому ключі є звичайними маніпуляціями.

Окремо звертаємо увагу на те, що вчора на гарячу лінію Служби безпеки звернулася особа, яка повідомила, що до однієї з селищних рад Вінницької області прибув чоловік, який представився Миколою Чаусом і попросив викликати саме співробітників СБУ.

Згодом слідчі СБ України отримали від Миколи Чауса дані, які свідчать про його викрадення, позбавлення волі та застосування до нього інших протизаконних дій. У зв’язку з відповідною заявою щодо пана Чауса вжито заходів для забезпечення його безпеки.

Зважаючи на його фізичний і моральний стан після тривалого позбавлення волі, наразі йому надається необхідна медична допомога. Про це окремо поінформовано дружину пана Чауса, слідчі СБУ знаходяться в постійному контакті з його родичами.

Служба безпеки України вживає необхідних заходів для встановлення всіх обставин викрадення екссудді Чауса, позбавлення його волі та встановлення осіб, які це скоїли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Викрадення #екссуддя #Чаус #СБУ
Оголошення
live comments feed...