• Головна
  • "Споживати категорично заборонено": на ринки Тернопільщини могли потрапити небезпечні солодощі
15:27, 11 серпня 2021 р.
1

"Споживати категорично заборонено": на ринки Тернопільщини могли потрапити небезпечні солодощі

"Споживати категорично заборонено": на ринки Тернопільщини могли потрапити небезпечні солодощі

Мешканців Тернопільщини терміново інформують про харчовий продукт, який міг опинитися на території нашої області, становлячи пряму загрозу для здоров'я людей.

Як інформує "Держпродспоживслужба", йдеться про виявлення генетично модифікованого рисового борошна (р35S та tNos), яке наявне у складі кондитерських виробів M&Ms ( з Франції), (виробник: Mars Chocolat France, Haguenau Cedex), експортованих до України (отримувач: Raben FG WH Ukraine).

Фахівці закликають у випадку помічення даних товарів у обігу негайно звертатися до Головно управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області (м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20, тел. (0352) 52-10-10).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГМО #несанкціоноване #рисове #борошно

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Споживач
11 серпня 2021 р., 21:19
Просто хочеться почути коментар-пояснення , чиииим такий рис є небезпечним ))) чиим генно модифікований рис в m&m є небезпечним.?))))..покажіть хоч фото цих телепнів😁 що таке говорять....хоча якщо з'їсти пару пачок то таки буде зле , але не від рису))
ТОП новини
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
"Дощ і потужне похолодання чекають в Україні прямо завтра, гроза та злива затоплять місцевість": куди суне люта негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Кабачки можна заморозити на зиму: як це правильно зробити і не зіпсувати овоч
Оголошення
live comments feed...