• Головна
  • Про податкові новації йтиметься під час Інтернет-конференції
10:57, 12 серпня 2021 р.

Про податкові новації йтиметься під час Інтернет-конференції

Головне управління ДПС у Тернопільській області спільно з інформаційним порталом 0352.ua продовжує цикл Інтернет-конференцій з питань роз'яснення основних положень Податкового кодексу України та інформування про діяльність Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Михайло Яцина

Зокрема, 12 серпня з 11.00 до 12.00 год. триватиме Інтернет-конференція на тему «Податкова амністія та інші податкові новації» за участю начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайла Яцини.

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДФС #податкова #оподаткування

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Михайло Яцина
12 серпня 2021 р., 11:01
Доброго дня!
Михайло Яцина
12 серпня 2021 р., 11:03
Поки немає дописів, хочу розповісти про податкові новації
Михайло Яцина
12 серпня 2021 р., 11:03
Так, підписаний Закон України від 15.06. 2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» дозволить громадянам, які ухилялися від сплати податків, розкрити свої справжні доходи і задекларувати активи з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року, уникнувши при цьому покарання. Платники зможуть один раз подати добровільну декларацію із зазначенням активів, щодо яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року. Якщо громадянин сплатить всі необхідні збори, йому гарантують звільнення від відповідальності за порушення податкового законодавства. Людина, яка отримувала заробітну плату, накопичувала певний капітал, купувала та продавала якусь нерухомість, і все це робила зі своїх задекларованих доходів, то у даному випадку вона нічого не повинна декларувати. Ті люди, які вели якусь підприємницьку діяльність і мають певні кошти, але не декларували їх у повному обсязі, то якщо їхня сума накопичених активів менша, ніж 400 тисяч гривень готівкою, теж не потребують декларування. У кого є більша сума, то в майбутньому він може зіткнутися з проблемами фінансового моніторингу, які будуть блокувати йому відповідно його транзакцію у зв’язку з відсутністю підтвердження законності надходження цих коштів. Тому якраз таким категоріям громадян варто скористатися податковою амністією. Хочу звернутися до платників податків, не варто боятися змін. Найчастіше вони трапляються саме в той момент, коли вони необхідні. Декларуйте!
ПП_сяйво
12 серпня 2021 р., 11:08
З 1 серпня є нові вимоги до чеків, що саме змінили
Михайло Яцина
12 серпня 2021 р., 11:13
Зміни до форми та змісту розрахункових документів (чеків РРО/ПРРО) стосуються обов’язкової наявності в них: відображення найменування суб’єкта господарювання; зазначення валюти операції; найменування платіжної системи; QR-коду (за наявності). Наголошу, що QR-код – не обов’язковий реквізит у чеку, але має містити у собі обов’язкову інформацію за наявності в чеку та покликаний спростити процедуру надсилання на абонентський номер та/або адресу електронної пошти споживача фіскального чеку продавцем. При наявності QR-коду у фіскальному чеку сам QR-код має містити в собі таку обов’язкову інформацію: код автентифікації повідомлення (МАС) цього чеку; дату та час здійснення розрахункових операцій; фіскальний номер касового чека/фіскальний номер електронного касового чека в межах зміни; суму розрахункової операції; фіскальний номер РРО/ПРРО, на якому він сформований.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...