• Головна
  • Чи зобов'яжуть тернополян реєструвати SIM-карти за паспортом?
21:07, 13 серпня 2021 р.

Чи зобов'яжуть тернополян реєструвати SIM-карти за паспортом?

До парламентського комітету з питань цифрової трансформації передали законопроєкт, що передбачає обов'язкову реєстрацію користувачів мобільного зв'язку за паспортом.

Як інформують "Букви", у документі йдеться про те, що користувачів, які відмовляться реєструвати свої SIM-карти за паспортом, відключать від мережі. Передбачено, що це станеться з 1 січня 2025 року, якщо законопроєкт підтримають у Раді.

У пояснювальній записці зазначено, що через стрімкий розвиток цифрової економіки ідентифікація абонентів важлива для ефективної системи захисту персональних даних користувачів.

"Багато хто користується інтернет-банкінгом, онлайн-замовленнями товарів і послуг, через це зростають ризики шахрайства. Унаслідок викрадення телефонів, у пам’ять яких були внесені персональні дані, виникають неприємні ситуації з банківськими рахунками", – заявляють у комітеті.

Якщо цей законопроєкт ухвалять, кожен, хто користується мобільним телефоном, повинен пройти ідентифікацію шляхом укладення відповідного договору з оператором мобільного зв’язку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#SIM #карта #паспорт #зобов'язання

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Володимир Завірюха
14 серпня 2021 р., 12:33
Для створення Цифрового Рабства це необхідна річ ...Шоб слідкувати за переміщенням по Джіпійес і контролю ( підслухуваням ) Індівідіума ...
Yaroslav Buchynskiy
14 серпня 2021 р., 23:25
А як бути з правом громадянина на анонімний дзвінок? 🤔
Останні новини
Оголошення
live comments feed...