• Головна
  • Аутскулінг в тренді: чому домашнє навчання входить в моду. Чим унікальні дистанційні школи.
Новини компаній
17:45, 19 серпня 2021 р.

Аутскулінг в тренді: чому домашнє навчання входить в моду. Чим унікальні дистанційні школи.

Новини компаній
Аутскулінг в тренді: чому домашнє навчання входить в моду. Чим унікальні дистанційні школи.

Питання дистанційної освіти стало дуже актуальним у період пандемії коронавірусу, адже більшість дітей та батьків змогли оцінити усі переваги домашнього навчання, й навіть після завершення карантину все ж залишились на боці аутскулінгу.

То в чому переваги домашнього навчання та чому аутскулінг в тренді?

Перевага 1: Діти, які навчаються вдома, можуть відстоювати власні інтереси.

У державних школах діти мають дотримуватися встановленої навчальної програми. Виявилося, що домашнє навчання дозволяє дітям персоналізувати свою освіту та досліджувати свої унікальні інтереси. Вони люблять навчання, тому що вони здатні досліджувати теми, які їх цікавлять. Діти, які люблять навчання, щасливі, впевнені в собі і старанні.

Перевага 2 : Діти, які навчаються вдома, можуть контролювати свій розпорядок дня.

Дітям, які навчаються вдома, не потрібно чекати, поки вчитель скаже їм, що пора починати навчання. Вони можуть почати навчання, як тільки прокидаються. Деякі учні відчувають силу цієї свободи та рано прокидаються, щоб завершити значну частину своїх шкільних завдань до сніданку. Контроль над власним розкладом сприяє впевненості в собі, незалежності та старанності.

Перевага 3: Діти, які навчаються вдома, можуть працювати у власному темпі.

Діти відчувають сильне розчарування, коли змушені працювати у неприродному темпі. Коли дитині певний предмет легкий, він може рухатися далі, а не нудьгувати через повторювані огляди та додаткові сторінки практики. Водночас це також означає, що дитина може повільніше сприймати матеріали у тих предметах, які їй важко даються. При домашньому навчанні діти працюють у своєму природному темпі.

Перевага 4: Навчання вдома сприяє єдності родини.

Спільне навчання та спільна праця допомагають сім’ї зблизитися та краще розуміти один одного. Навчання вдома дає можливість проводити більше часу разом. Якщо правильно організувати домашню школу, тоді це весело та цікаво усім. Завдяки домашньому навчанню батьки, можуть брати участь у розвагах разом зі своїми дітьми та одночасно давати повноцінну освіту.

Аутскулінг в тренді: чому домашнє навчання входить в моду. Чим унікальні дистанційні школи., фото-1

Аутскулінг на сьогодні залишається у тренді, адже тут більше переваг, аніж недоліків на думку багатьох батьків. Звичайно існують нюанси, але вони є у будь-якому навчанні.

При виборі системи домашнього навчання слід й враховувати виклики, які постають перед батьками та дітьми.

Виклик 1: Навчання вдома вимагає від батьків значної кількості часу.

Щоб зробити домашнє навчання ефективним, батьки повинні бути готові приділяти велику частину свого часу дітям. Це не означає, що батьки, які навчають дітей на дому, повинні читати академічні лекції протягом восьми годин поспіль або щоночі готуватись до уроків. Тим не менш, батькам, потрібно багато часу, щоб заохочувати дітей до різних видів діяльності, проводити групові заходи та давати час від часу пояснення.

Виклик 2: Навчання вдома є емоційно вимогливим.

Навіть найкращі діти іноді плаксиві, невмотивовані і недоброзичливі, що негативно впливає на батьків, які навчають на дому. Намагання подбати про потреби під час навчання вдома збільшує емоційні вимоги. Немає чарівного рішення, щоб усунути всі емоційні вимоги, але існує взаєморозуміння, яке допомагає із цим впоратися.

Виклик 3: Навчання вдома вимагає більшого планування.

В школі завданнями вибору підручників, плануванням екскурсій, організацією розкладів занять та організацією приладдя зазвичай не займаються батьки. А от на домашньому навчанні батьки повинні самостійно досліджувати, планувати та упорядковувати всі ці елементи. Таке планування відбувається переважно до початку кожного навчального року. Але на щастя існує багато ресурсів для допомоги батькам, які навчають на дому.

Зараз існує багато шкіл, які пропонують дистанційну освіту та полегшують життя батькам. Ви можете обрати будь-яку школу, яка буде мати свої унікальні методи навчання.

Ще одна велика перевага дистанційної освіти це загальна вартість, яку ви несете за вступ до дистанційної школи. Адже на проїзд до звичайної школи, харчування та одяг витрачається значно більше коштів.

Для себе Ви можете обрати Атмосферну школу, яка не поступається по якості освіти жодній іншій, але поступається по ціновій вартості.

Кожен учень Атмосферної Школи може вчитися за особистим розкладом і в індивідуальному ритмі. Отримавши доступ до навчальних матеріалів, учень може переглядати, прослуховувати і перечитувати їх необмежену кількість разів у зручний для нього час. Такий формат дистанційної освіти підійде тим, хто хоче самостійно управляти своїм розкладом, поєднуючи його з хобі, спортивною кар'єрою або іншими особливостями способу життя.

Аутскулінг в тренді: чому домашнє навчання входить в моду. Чим унікальні дистанційні школи., фото-2

Які принципи у навчанні використовує Атмосферна школа?

"Частини в ціле". Цей принцип означає, що найкращий спосіб вивчення складного предмета - це спочатку вивчити всі дрібні частини предмета, перш ніж намагатися вивчити предмет в цілому.

Кожен учень знайде для себе щось цікаве: завдяки різноманіттю навчальних матеріалів, дитина може дивитися відео чи слухати аудіопрезентацію, читати конспект чи виконувати завдання для самостійного опанування. Ми не обмежуємо дитину у виборі формату навчання, а навпаки просто надаємо можливості та інструменти для навчання.

"Надихати, не вимагати". Цей принцип означає, що ми намагаємося надихати наших учнів вчитися, а не змушувати їх до цього. Ми надихаємо їх, відкриваючи їм чудеса світу та задаючи глибокі питання.

У нас існує західна система оцінювання учнів - набірна оцінка. Дитина має до 2х кр. на семестр з кожного предмету - це обов'язкові роботи, але за бажанням може виконувати і інші завдання (тематичні тести, самостійні роботи, тести для самоперевірки) аби підвищити свій бал. Це надає можливість коригувати свій бал та отримувати бажаний результат. Якщо вам цікавий саме такий формат оцінювання та мотивації Вашої дитини, переходьте за посиланням https://www.atschool.com.ua на офіційний сайт Атмосферної школи аби дізнатися більше про дистанційну освіту.

Все складне насправді дуже просте – ось основна мета нашої школи! Тому вивчення усіх складних тем, ми намагаємося подавати легко, просто та доступно, щоб кожен учень зумів це зрозуміти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аутскулінг #домашнє #навчання #дистанційні #школи

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Lena2020#
19 серпня 2021 р., 23:58
Да так,ще нехай позакривають школи й вузи,й буде все неписемне й безграмотне;стадом баранiв легше управляти
Останні новини
Оголошення
live comments feed...