• Головна
  • "Це порушення прав"": освітній омбудсмен про обов'язкові ПЛР-тести для вчителів
12:15, 20 серпня 2021 р.

"Це порушення прав"": освітній омбудсмен про обов'язкові ПЛР-тести для вчителів

На Тернопільщині від вчителів вимагатимуть робити ПЛР-тест, і лише з його відмінним результатом, вони зможуть працювати. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов відреагував на такі вимоги, зазначивши, що у такому випадку, тестування має бути безкоштовним для педагогів.

В етері "Громадського радіо"  Сергій Горбачов зазначив, що немає нормативного документа, згідно з яким вчителі зобов’язані робити ПЛР-тести на визначення COVID-19 за власний кошт.
"Якщо проходження ПЛР-тесту є умовою доступу до роботи, то цей тест має бути безкоштовним. Інакше це порушення прав, адже тести дорогі", – сказав він.

Саму ідею – щодо здачі ПЛР-тесту невакцинованим вчителям – Горбачов вважає «логічною». Адже школа має забезпечувати "право на життя і здоров’я". При цьому освітній омбудсмен додав, що поки немає закону, який забороняє допускати до роботи невакцинованих вчителів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #вчитель #тестування #плр
ТОП новини
"Посилена мобілізація набирає обертів, нові правила мобілізації з 1 грудня": кого першочергово хапатимуть взимку ТЦК?
"Масові перевірки в Україні почалися, контролери зайдуть у квартири без попередження": штраф сягне 100 000 гривень
Тарифи на газ і електроенергію з 1 грудня стали відомі, прості люди не готувалися до таких цін: хто заплатить більше?
"Скоро стане дорогим, мов золото": в Україні стрімко дорожчає один із базових продуктів
Оголошення