• Головна
  • Хамське паркування – на Тернопільщині асфальт на тротуарах не встиг застигнути, а автівки там вже стоять (ФОТО)
16:00, 19 травня 2013 р.

Хамське паркування – на Тернопільщині асфальт на тротуарах не встиг застигнути, а автівки там вже стоять (ФОТО)

Авто ставлять так, що ні по тротуарі не пройти, ні по дорозі не проїхати. В Чорткові як тільки впорядкують тротуар – одразу там виникає “парковка”.

Хамське відношення до людей не одна причина обурення, тільки поремонтований тротуар, на якому ще добре застигнути асфальт не встиг вже “юзають” колесами. Які ті тротуари будуть і скільки вони простоять. Не кажу вже про те, що люди змушені йти по дорозі, бо тротуаром неможливо пройти. 

parkovka

 

parkovka1

 

parkovka2

 

parkovka3

 

parkovka4

 

parkovka8

 Чортківські новини 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"В Україну повертається люта зима і потужний мороз у -6 градусів, сніг накриє автомобілі": йде холодний дощ і мряка
"Сніг засипле авто і дороги, синоптики попередили про лютий мороз у -12 градусів": арктичний холод і дощ йдуть в області
"Нестримний сніг потужно засипле області прямо завтра, холодний дощ накриє міста і автомобілі": йде мороз, холод і вітер
"26 000 грн зарплати на місяць, робота для літніх українців": оприлюднено вигідну вакансію, роботодавці будуть платити
Оголошення
live comments feed...