• Головна
  • Тернополянка виборола срібну медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики (ФОТО)
19:07, 28 серпня 2021 р.

Тернополянка виборола срібну медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики (ФОТО)

Тернополянка Муравська Руслана здобула срібну нагороду на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, який тривав з 23 по 28 серпня 2021р. у місті Любліні (Польща). 

Це 4 -й Чемпіонат Світу серед спортсменів з порушеннями слуху. У змаганнях брало участь 330 спортсменів з 41 країни.

Як ідеться у повідомленні Тернопільського регіонального центру "Інваспорт", у складі національної дефлімпійської команди України змагалася майстер спорту України Муравська Руслана - 2000 р.н., яка в стрибках у висоту з результатом 1.67 завоювала срібну нагороду.

Готував спортсменку до змагань заслужений тренер України Васірук Михайло. 

Редакція сайту 0352.ua вітає спортсменку та її тренера із чудовим досягненням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чемпіонат #світу #легка #атлетика #тернополянка #срібна #нагорода
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення