• Головна
  • "Мені шкода власника, але є закон": Ірина Федишин прокоментувала скандал з своєю участю
12:38, 30 серпня 2021 р.

"Мені шкода власника, але є закон": Ірина Федишин прокоментувала скандал з своєю участю

"Мені шкода власника, але є закон": Ірина Федишин прокоментувала скандал з своєю участю

У селі Микуличин власника продуктового магазину оштрафували на 113,5 тис. грн за нелегальне використання двох пісень Ірини Федишин.

Ця ситуація викликала бурхливе обговорення у соціальних мережах. Одні користувачі захищали авторське право артистки, а інші навпаки - не бачили нічого поганого у тому, що її пісні звучали у магазині.
Сама ж Ірина Федишин на своїй сторінці у мережі Instagram зазначила, що по-перше вона сама дізналася про цю ситуацію днями, а по-друге, штраф стягує не особисто вона.

"Справа не в піснях, а в тому, що власник магазину не мав ліцензії на використання будь-яких творів. До речі, таких судових справ по різних артистах в Україні є дуже багато. В Україні діє закон про "Захист авторського права", який у цій ситуації порушили. Подобається цей Закон комусь чи не подобається - це вже інша сторона медалі. Мені, як і вам, чисто по-людськи, шкода власника, тому що сума не маленька. І я запитала у компанії, як так? Чому справа дійшла до суду і до такого великого штрафу? На що мені відповіли, що людину повідомили, що вона порушує закон, і спершу обійшлося просто попередженням. Запропонували заключити договір на отримання ліцензії. Але людина відмовилася і продовжувала далі порушувати Закон. Відповідно закінчилося все рішенням суду", - зазначила артистка.

"Мені шкода власника, але є закон": Ірина Федишин прокоментувала скандал з своєю участю, фото-1

Окрім того Ірина Федишин наголосила, що усі магазини, ресторани, готелі та інші комерційні заклади за Законом України мають отримати ліцензію на трансляцію будь-якої музики у себе в закладі. Це стосується не лише українських, а й іноземних артистів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авторське #право #ірина #федишин #штраф #магазин #скандал
Останні новини
Оголошення
live comments feed...