• Головна
  • Попереджають про початок небезпечного сезону, померло вже дві неповнолітні
10:28, 7 вересня 2021 р.

Попереджають про початок небезпечного сезону, померло вже дві неповнолітні

Попереджають про початок небезпечного сезону, померло вже дві неповнолітні

Розпочинається грибний сезон і жителям Тернопільщини слід бути вкрай уважними. У місті Гайсин Вінницької області у неділю, 5 вересня, у реанімацію центральної лікарні потрапили дві сестри – одній госпіталізованій 4 роки, а іншій – 13. У дівчат були симптоми гострого отруєння невідомою речовиною.

Сестри померли під час надання меддопомоги, правоохоронці перевіряють професійність дій медиків, повідомили у Вінницькому обласному управлінні поліції.

Слідчі розглядають версію, що діти могли отруїтися грибами або лісовими ягодами. До лікарні також потрапив 12-річний брат дівчат.

Після смерті сестер правоохоронці розпочали провадження за ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу. Призначена низка експертиз. Остаточну причину смерті дітей можуть встановити судмедексперти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гриби #отруєння
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення