
10:38, 14 вересня 2021 р.
Неповнолітню били навіть по обличчю: у Тернополі після нападу незнайомців дівчина опинилася в медзакладі

13 вересня о 00.17 бригада швидкої виїжджала на вул. Руську до 17-річної пацієнтки.
Зі слів подруги, дівчину побили незнайомі у парку. Працівники швидкої викликали наряд поліції.
Із закритою травмою грудної клітки, травмою лівої щоки потерпілу, після наданої медичної допомоги, доставлено у дитячий травмопункт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
01:38, 17 червня
123
11:14, 12 червня
353
13:29, 12 червня
10:45, 14 червня
17
15:21, 22 червня