• Головна
  • "Я просила це припинити, бо я мама його дітей": відома блогека вперше прокоментувала своє розлучення (ФОТО)
11:30, 15 вересня 2021 р.

"Я просила це припинити, бо я мама його дітей": відома блогека вперше прокоментувала своє розлучення (ФОТО)

"Я просила це припинити, бо я мама його дітей": відома блогека вперше прокоментувала своє розлучення (ФОТО)

За сімейною ідилією Олексанри та Ігоря Пустовіт спостерігало більше мільйона підписників. Новина про те, що пара розлучається, сколихнула увесь інстаграм. Такі ідеальні стосунки на камеру, виявились бутафорними.

Олександра (Sashaabo) вперше в інтерв'ю Маші Єфросініній прокоментувала розрив стосунків, та розкрила деталі їхнього розлучення.
Як тільки вийшло інтерв'ю, блогерка на своїй сторінці в Instagram зазначила, що це перший і останній раз, який вона коментує своє розлучення.

За словами Олександри, її шлюб з Ігорем погубили знецінювання, неповага, гроші та глибокі приховані образи. Також блогерка наголосила на тому, що про зраду мова не йде взагалі.Як розповідає Олександра, їхні стосунки з Ігорем Пустовітом давно були не в порядку, але вона ніколи не виносила їх на огляд instagram-підписників. Але зараз, через погрози та шантаж із боку чоловіка, вона змушена захищатись у публічному просторі.

"Такої грязі, як від  нього, я ніколи не чула від людей. Так, як б'є він - найбольніше. Б'є словами", - розповідає в інтерв'ю блогерка.

За словами Олександри,після запису інтерв'ю із Машею, у них з Ігорем виникла суперечка, вони кілька днів сварились про побутові питання, а після того, як чоловікові не сподобалась  її переписка із матір'ю та подругою, вона пішла посеред ночі з дому.

Дівчина оприлюднила відео на якому Ігор її ображає, та зазначає, що весь її успіх - його заслуга. 
Блогерка зазначає, що окрім цього колишній чоловік шантажує її розголошенням секретів, щоб вона підписала всі документи і змінила прізвище.
Зокрема, розголошенням секрету про її хворобу - булімію.До слова, булімія - це психічний розлад харчової поведінки, що характеризується повторюваними епізодами надмірного голоду і об'їдання, після яких людина намагається «очистити» організм за допомогою блювоти, проносних, сечогінних засобів, фізичних вправ.

"Я не хочу майна. Я хочу спокою. Мені не треба будинку, який по суті будувала я", - коментує Олександра.

Блогерка зазначила, що вона пішла сама і хоче, щоб діти жили із нею, але бачились із батьком. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#саша #бо #sashaabo #пустовіт #розлучення #шантаж #погрози #інстаграм #сварка #причини #діти #булімія #секрети #гроші
Оголошення
live comments feed...