• Головна
  • Проїзд у Тернополі таки подорожчає, тариф буде однаковий у тролейбусах і маршрутках
09:05, 16 вересня
3

Проїзд у Тернополі таки подорожчає, тариф буде однаковий у тролейбусах і маршрутках

Проїзд у Тернополі таки подорожчає, тариф буде однаковий у тролейбусах і маршрутках

Вже у жовтні тернополянам доведеться платити більше за проїзд у громадському транспорті.

Як зазначає ЗЗ, про це свідчать підготовлені проекти рішень «Про забезпечення роботи міського електричного транспорту» та «Про забезпечення роботи міського автомобільного транспорту». Також про це в ефірі місцевої радіостанції розповів начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук.

– Цими проектами рішень передбачено, що оплата проїзду становитиме 8 гривень при розрахунку «Соціальною картою тернополянина», 9 гривень – при розрахунку неперсоніфікованим проїзним квитком, який може придбати будь-хто, і 10 гривень при розрахунку безконтактною банківською карткою, пристроєм з технологією NFC та разовим проїзним квитком. Тариф однаковий, як для проїзду у тролейбусі, так і в маршрутці. Раніше завжди було, що проїзд в електротранспорті дешевше, ніж в автотранспорті, бо електрика дешевша за бензин і дизпаливо. Зараз ситуація змінилася. Вартість електроенергії зростає по кілька разів на рік, добавилася плата за доставку електроенергії, крім цього є затрати на тягові підстанції, мережу тролейбусну. Дотацій з держави ми не отримуємо, зобов’язані виживати самі. Тому тарифи прирівняні. При підготовці рішень ми свідомо виключили можливість готівкової оплати у громадському транспорті та ввели разовий проїзний квиток. Це дасть можливість повного обліку всіх коштів, які проходять через громадський транспорт. Водій не буде мати службової електронної кратки, щоб реалізовувати квитки і не буде мати права брати готівку. Оператор електронних систем вже завершує підготовчу роботу з компанією «EasyPay» щодо реалізації разових проїзних квитків. У Тернополі є близько 140 терміналів самообслуговування, які розміщені як на зупинках, так і в наближених до них місцях. У них можна буде придбати разовий проїзний квиток вартістю 10 гривень.

Пільги для пенсіонерів, студентів та учнів зберігаються. Для учнів і студентів проїзд у тролейбусі буде безкоштовний, у маршрутці – 4 гривні. В обох проектах рішення вказано, що вони набирають чинності з першого жовтня 2021 року. До того часу їх мають розглянути та затвердити на виконкомі міськради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тарифи #проїзд #подорожчання

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Сергій
16 вересня, 09:49
Вони що подуріли, за такі маршрутки 10 грн. Просто наживаються. Напевно комусь нову машину купити треба от і підіймають вартість проїзду. Можна не хати в Байківцях будувати, а нові автобуси купити.
Справедливість
16 вересня, 12:09
В Києві проїзд дешевший! (Метро 8грн, а якщо купити 200 поіздок наперед, то їх ціна буде по 6.2 грн) А тут в понто-місті з кафешками, заторами і зарплатою 8000-10000 грн. тепер буде повна жо*а. а ще коли повселяються у ті курники новонабудовані, побачите що буде.... P.S. Не думавши кого обираєте на виборах, отримали! "так, щось дійсно робить...результат бачите і відчуваєте"
Обурений тернополянин
19 вересня, 01:11
Як, ****, не можна буде плати готівкою? Вкрай там охеріли.
Оголошення
live comments feed...