• Головна
  • На платформі Київстар ТБ з’явилася функція голосування за пару шоу «Танці з зірками»
Новини компаній
17:02, 19 вересня 2021 р.

На платформі Київстар ТБ з’явилася функція голосування за пару шоу «Танці з зірками»

Новини компаній

На платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ, що є спільним проєктом Київстар та групи 1+1 media, вперше в Україні з’явилася функція суперголосу* в найрейтинговішому шоу телеканалу 1+1 «Танці з зірками». Зокрема, користувачі можуть підтримати улюблену пару шоу, відправивши спеціальний суперголос, що дорівнює семи звичайним СМС-повідомленням. Тепер у два кліки під час перегляду шоу можна віддати свій суперголос одразу у додатку. 

Зробити це можна на будь-якому пристрої додатку Київстар ТБ, а також на сайті платформи після відкриття ліній для голосування у прямому ефірі. Максимальна кількість суперголосів, яку глядач може відправити за одну пару – 7, а у чвертьфіналі та фіналі – 1. У компанії переконані, що такий інтерактив з глядачами – чудова колаборація одного з кращих вітчизняних телевізійних шоу та Київстар ТБ, яка однозначно сподобається користувачам. Така функція буде також у нових сезонах й інших шоу телеканалу 1+1 цього року. 

«Танці з зірками»– бестселлер українського телебачення і ми щиро радіємо, що маємо в арсеналі це шоу і ще більше, що вигадуємо цікаві форми взаємодії з глядачами. У таких проєктах завжди важливий моментальний фідбек, тож суперголос – один з кращих інструментів, який дозволяє користувачам не лише бути залученими в продукт, а й впливати на результати шоу», – прокоментував Павло Рибак, керівник Київстар ТБ.

Як завантажити мобільний додаток Київстар ТБ?
Заходьте у PlayMarket, якщо ви є користувачем Android, або у AppStore, якщо у вас Apple. Вводьте у пошук Kyivstar TV та завантажуйте додаток абсолютно безкоштовно. 

*Вартість одного суперголосу – 28 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...