• Головна
  • "Дельта" вражає людей і молодого віку": в ТОДА розповіли, чому закрили одну з шкіл на карантин і що тепер буде з рештою
11:02, 23 вересня
3

"Дельта" вражає людей і молодого віку": в ТОДА розповіли, чому закрили одну з шкіл на карантин і що тепер буде з рештою

"Дельта" вражає людей і молодого віку": в ТОДА розповіли, чому закрили одну з шкіл на карантин і що тепер буде з рештою
Частина шкіл в області, ще не вакцинували потрібну кількість педагогічного складу. Загалом, з 1217-ти закладів вакциновано 53%, решта перейде на закриту форму навчання, повідомили в ТОДА.
При цьому очільниця обласного управління освіти визнала, що дистанційна форма навчання негативно впливає на якість навчання.
– Ми маємо приклад ЗНО. Тернопільська область входила в п'ятірку найкращих областей за результатами здачі зовнішнього незалежного оцінювання. За період дистанційного навчання, або карантинних обмежень, ми бачимо певний спад. Станом на сьогодні ми перебуваємо на сьомому місці. Ми можемо говорити, що це хороший показник, але порівнюючи, коли діти навчалися офлайн, то результати погіршилися. Тому, прохання до органів місцевої влади, звернути увагу щодо вакцинації працівників закладів освіти, щоб наші діти отримували якісні освітні послуги, - наголосила Ольга Хома.
За 21 вересня 2021 року зареєстровано 7 летальних випадків від COVID-19 в Тернопільській області. Продовжує хворіти 2 339 осіб, з них на амбулаторному спостереженні – 1 956.
— З середини липня кількість хворих на COVID-19 зростає. Щодня ми тестуємо не менше 300 осіб на 100 тисяч населення. Завантаженість ліжок зараз не перевищує показника постанови Кабміну, але ми спостерігаємо збільшення кількості госпіталізованих. Штам «Дельта» вражає людей більш молодого віку. Так, був спалах в одній із шкіл, де зареєстровано 22 хворих: шість осіб з персоналу, і 16 випадків серед дітей, — розповіла генеральна директорка ДУ "Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України" Оксана Чайчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школи #навчання #Дельта #Чайчук #Хома

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Ольга
23 вересня, 15:41
Вакциновані теж хворіють
Володимир Завірюха
23 вересня, 19:35
Спеціально по світі були розкидані ці біоЛаболаторії які для кожного народу клепали свій вид того гібридного штучного вірусу ( адептували)... Одна із цих лабораторій у Тернополі ..Прослідкуйте ситуацію із вірусами від 2009 року ....
Володимир Завірюха
23 вересня, 19:40
Агов ? А де зник Грип ?
Оголошення
live comments feed...