• Головна
  • У Тернопіль з іноземним вантажем потрапили шкідливі комахи (ФОТО)
18:07, 24 вересня

У Тернопіль з іноземним вантажем потрапили шкідливі комахи (ФОТО)

У Тернопіль з іноземним вантажем потрапили шкідливі комахи (ФОТО)

В Тернополі, під час проведення фітосанітарного контролю імпортного вантажу, а саме салату листового походження Нідерланди, завезеного з Польщі, виявлено карантинний, обмежено поширений на території України шкідливий організм – західний квітковий трипс (Frankliniella occidentalis Perg).

Як інформує пресслужба Держпродспоживслужби, з метою недопущення подібних випадків, до країни-експортера Польщі надіслано нотифікаційне повідомлення про невідповідність вантажу фітосанітарним вимогам України. Заражений вантаж затримано та вжито відповідні фітосанітарні процедури.

Західний квітковий трипс (Frankliniella occidentalis Perg) це бaгaтoїдний шкiдник, який зaceляє й пoшкoджyє пoнaд 250 видiв pocлин з бiльш нiж 65 poдин. Є одним з найнебезпечніших шкідників овочевих, декоративних і квіткових культур закритого грунту.

Ця, дуже дрібна комаха, веде прихований спосіб життя, оселяючись в квіткових бруньках, пуп’янках, квітах, під різними лусочками на рослинах. Личинки і дорослі особини висмоктують квітковий сік з рослинної тканини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Держспоживслужба #шкідливі #комахи

Коментарі

Оголошення
live comments feed...